Blog

Toz boya konusunda sizler için sunduğumuz her türlü kolaylığı ön plana çıkarmak isterseniz, daha rahat ve daha estetik yenilikleri sunabiliriz. Bireysel ayrıntıların, güncel sanayi teknolojisinde de karşımıza çıkması için yaptığımız her türlü çözüm çalışmasına dair, ayrıntıları daha rahat kullanın ve kendinizi bu alanda daha rahat ilerletin.

Modelleme konuları ve teknolojik yeniliklere dair her türlü toz boya makineleri ve yaş boya makineleri burada sizleri bekliyor. Kaçırılmayacak fırsatlar için daha fazla geç kalmayın. Hizmetler için sistemsel destekler organize edebilirsiniz. Her türlü etkinlik, kendinizi büyütmenize, ön plana çıkarmanıza ve teknoloji ile birlikte yapacağınız uygun toz boya sistemleri daha rahat ulaştıracaktır sizleri. Bu yüzden geç kalmayın. 

SPREY YÜZEY İŞLEM HATLARI

Yüksek üretim kapasitesinin sözkonusu olduğu durumlarda sprey hatlı sistemler daha ekonomik olmaktadır. Bu sistemlerde konveyöre asılı hareket eden parçalar sprey tüneli içerisindeki aktif bölümlerden geçerken uygun sürede, basınç, debi ve sıcaklıkta kimyasal reaksiyona girer. Sprey tüneli uzunluğunu kullanılacak proses ve konveyör hızı belirlemektedir.

Resimler için Tıklayınız

Filtreli Kabin görselleri sitemize eklenmiştir. Detaylar için tıklayınız

Page 1 of 3